• Dolar Alış / Satış: 3.787 / 3.794
  • Euro Alış / Satış: 4.637 / 4.645
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

İnovaLİG’de son tarih açıklandı

2 Şubat 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
246 defa okundu.

Türkiye İhracatçılar Meclisi’nin (TİM) 4 yıldan bu yana gerçekleştirdiği Türkiye’nin ilk inovasyon geliştirme programı İnovaLİG’in 2017 başvuruları 25 Ocak itibariyle alınmaya başlandı.  30 Nisan 2017 tarihine kadar www.inovalig.com adresinden kayıtları alınacak olan İnovaLİG 2017’ye sektör ayrımı gözetmeksizin tüm firmalar başvuru yapabiliyor. TİM’den bu konuda yapılan açıklama şöyle:

 

2016 İnovaLİG’e başvuran 761 firma ile Türkiye, IMP3rove programına katılımın en yüksek olduğu ülkelerden biri haline gelmeyi başardı ve şampiyonlar Sayın Cumhurbaşkanımızın katılımı ile Türkiye İnovasyon Haftası’nda ödüllerini aldı.

 

İnovaLİG ile firmalar hem inovasyon yetkinliklerini ölçmekte hem de inovasyon kültürlerini interaktif bir platformda geliştirme fırsatı bulmaktadır. İnovasyon değerlendirmesini tamamlayan her firmaya, kapsamlı inovasyon değerlendirme ve kıyas analizi raporu ücretsiz olarak sunulmaktadır.

 

İnovaLİG sayesinde firmaların orta ve uzun vadeli hedeflerine odaklanmasına, yıllar içerisinde inovasyon gelişimlerini takip edebilmelerine imkan sağlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. İnovasyon yönetiminin ve bilincinin yaygınlaştırılması ve farkındalık yaratılması için Sayın Cumhurbaşkanımızdan sektör temsilcilerine kadar herkesin İnovaLİG’e katkı sağlaması, ülkemizi diğer ülke örneklerinden ayrıştırarak bizler için ayrı bir gurur kaynağı olmaktadır. Bu program özellikle ihracatçı firmalarımızın 2023 hedeflerine ulaşma noktasında mihenk taşı niteliğinde olup, firmaların 2023 vizyonunu şekillendirmektedir.

 

Bu anlamda geçtiğimiz yıllarda lige başvuran firmaların yıllar itibariyle gelişimini görmesi ve bu yıl ilk kez yarışmaya başvuracak firmaların da bu heyecana ortak olmaları için tüm firmaları, 30 Nisan 2017 tarihine kadar www.inovalig.com adresinden İnovaLİG 2017’ye katılmaya davet ediyoruz.

 

Türkiye İhracatçılar Meclisi olarak bizler bu yıl çok daha yoğun katılıma sahip olacağına inandığımız İnovaLİG 2017’de hep birlikte çok daha büyük başarılara imza atacağımıza ve inovasyon liginde ülkemizi çok daha üst sıralara taşıyacağımıza yürekten inanıyoruz.

 

Anahtar Kelime:
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN